Platforma

Bezpłatne konsultacje

W każdej chwili możesz zamówić bezpłatne spotkanie z konsultantem, który doradzi w zakresie funkcjonalności serwisu www oraz udzieli szczegółowych informacji na temat możliwości systemu CMS FlexiWeb.

tel. 81 534 26 66
Napisz do nas

10 powodów dla których warto wybrać CMS FlexiWeb


  1. System został wdrożony już w kilkudziesięciu spółkach, w tym również w największych w Polsce firmach, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasz CMS został uznany za najlepszy przez wiodące spółki w branży IT, których serwisy działają w oparciu o nasze rozwiązanie. Specjaliści wiedzą co wybierają ;)
  2. CMS FlexiWeb poprzez swoją budowę, wspiera pozycjonowania serwisu w wyszukiwarkach internetowych, co w bezpośredni sposób wpływa na liczbę odwiedzin.
  3. Autorskie rozwiązanie to gwarancja jakości. Nasz system objęty jest 12-miesięczną opieką gwarancyjną, a dla wymagających klientów świadczymy dodatkowo kwalifikowaną opiekę techniczną i serwisową.
  4. System stanowi zaawansowane, intuicyjne narzędzie w obsłudze i administracji serwisu www, będące wynikiem wieloletniego doświadczenia jego autorów w zakresie budowy aplikacji internetowych.
  5. Nowatorska i elastyczna struktura modułowa, pozwala na dopasowanie systemu do wszelkich potrzeb Klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.
  6. Autorska architektura aplikacji pozwala na jej wszechstronne wykorzystanie przy tworzeniu zarówno dużych jak i małych serwisów, portali, ekstanetów oraz intranetów.
  7. System posiada rozbudowany katalog uprawnień, który pozwala na pełną kontrolę osób odpowiedzialnych za publikowane informacje.
  8. Duża funkcjonalność systemu sprawia, że zapełnienie treścią nawet dużego portalu przebiega sprawnie i szybko.
  9. Do obsługi systemu CMS FlexiWeb potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa, pozwala to na dynamiczną pracę na Państwa stronie z każdego miejsca na świecie.
  10. CMS FlexiWeb został zbudowany przez doświadczony zespół programistów, którzy stworzyli dotychczas już cztery inne autorskie systemy CMS - tak więc znamy się na tym :)