Platforma

Bezpłatne konsultacje

W każdej chwili możesz zamówić bezpłatne spotkanie z konsultantem, który doradzi w zakresie funkcjonalności serwisu www oraz udzieli szczegółowych informacji na temat możliwości systemu CMS FlexiWeb.

tel. 81 534 26 66
Napisz do nas

Idea działania

System zarządzania treścią CMS FlexiWeb jest elastycznym i funkcjonalnym narzędziem służącym do wygodnego i łatwego administrowania serwisem internetowym.

System zarządzania treścią na stronie www potocznie (z j. ang. Content Management System) jest zestawem aplikacji, które ułatwiają zbudowanie oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny.

Wdrażanie treści i sposób ich prezentowania w serwisie zarządzanym przez CMS FlexiWeb odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego, zawierającego rozbudowane formularze edycyjne.

Modułowa architektura systemu zarządzania treścią - polegająca na podziale aplikacji na różnorodne funkcjonalne części - owocuje łatwiejszą pracą w tym środowisku, umożliwia szybsze i efektywniejsze modyfikacje systemu oraz wzbogacaniem aplikacji o nowe funkcjonalności.

W oparciu o silnik systemu budowane są również aplikacje dedykowane np. platformy komunikacji takie jak systemy intranetowe lub ekstranetowe.

System zarządzania treścią CMS FlexiWeb to jeden z najnowocześniejszych w Polsce autorskich systemów tej klasy. Jest stale udoskonalany i rozwijany od ponad 5 lat a rosnąca liczba wdrożeń stanowi potwierdzenie, że jest w stanie spełnić wymagania bardzo wymagających klientów.

Autorem systemu zarządzania treścią CMS FlexiWeb jest Agencja Komunikacji Zintegrowanej PROMOSHIP.