Platforma

Bezpłatne konsultacje

W każdej chwili możesz zamówić bezpłatne spotkanie z konsultantem, który doradzi w zakresie funkcjonalności serwisu www oraz udzieli szczegółowych informacji na temat możliwości systemu CMS FlexiWeb.

tel. 81 534 26 66
Napisz do nas

Zarządzanie systemem

System zarządzania treścią CMS FlexiWeb jest jednym z najnowszych polskich rozwiązań w tej klasie, zapewniających bezpieczeństwo, prostotę i efektywność użytkowania.

System zarządzania treścią CMS FlexiWeb pozwoli Państwu na autoryzacje uprawnień, przekazywanie zadań oraz zarządzanie wszystkimi zebranymi danymi w obrębie serwisu.

Administrowanie systemem CMS FlexiWeb oparte jest na wielostopniowej strukturze zarządzania uprawnieniami. W aplikacji można zdefiniować dowolną ilość grup redaktorów i użytkowników oraz przypisać im zmienną ilość uprawnień do wybranych funkcjonalności i sekcji serwisu. Redaktorzy nadrzędni akceptują wprowadzone przez podległy im personel informacje, które dopiero wtedy pojawiają się na stronie internetowej lub innym systemie (np. intranetowym, extranetowym). Np. redaktor ogłoszeń w gazecie internetowej, wybiera moduł artykułów i tworzy lub edytuje treść ogłoszenia do odpowiednich pól szablonu. Nie musi on znać HTML czy innego języka programowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu administrator systemu jest odciążony od zadań czysto redaktorskich i może się skupić na analizowaniu działania serwera, aplikacji jako takiej, czy statystyk.

Dodatkowo tak skonstruowany system umożliwia wprowadzenie wewnętrznej kontroli publikowanych treści, co jest szczególnie istotne w organizacjach posiadających rozbudowane działy marketingu.