Bezpłatne konsultacje

W każdej chwili możesz zamówić bezpłatne spotkanie z konsultantem, który doradzi w zakresie funkcjonalności serwisu www oraz udzieli szczegółowych informacji na temat możliwości systemu CMS FlexiWeb.

tel. 81 534 26 66
Napisz do nas

Etapy wdrożenia CMS FlexiWeb

Wdrożenie aplikacji typu Content Management System obejmuje zakres niezbędnych oraz opcjonalnych prac, których wykonanie warunkuje sprawne uruchomienie i działanie, a następnie udaną promocję serwisu internetowego.

Etap I - podjęcie współpracy, analiza potrzeb


Prezentacja możliwości systemu

W trakcie prezentacji omawiamy możliwości jakimi dysponuje ciągle rozwijany system CMS FlexiWeb oraz sposoby ich działania na konkretnych przykładach np. wcześniejszych realizacji.


Analiza przedwdrożeniowa

Bardzo istotny etap wdrożenia systemu CMS, podczas którego przekładamy marzenia i pomysły Klienta na język komputera. Wspólnie opracowujemy koncepcje serwisu, jego funkcjonalności oraz założenia technicznych (programistyczne, układ funkcjonalny na witrynie www itp).


Etap II - budowa modułów, projekt graficzny


Wdrożenie techniczne

Ta faza przebiega już bez uczestnictwa Klienta, a polega miedzy innymi na budowie modułów dedykowanych oraz konfiguracji systemu, tak aby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby Klienta.

Wdrożenie graficzne

Stworzenie projektów graficznych strony głównej oraz podstron w oparciu o zaprojektowane podczas analizy przedwdrożeniowej układy funkcjonalne serwisu (mock up), bannerów statycznych i dynamicznych oraz konfiguracja grafiki (szablonów) z systemem CMS FlexiWeb.

Wdrożenie informacji

Na podstawie dostarczonych treści rozpoczyna się etap budowy struktury serwisu, poprzez wprowadzenie wybranych artykułów, danych kontaktowych, zdjęć w galeriach, etc.


Etap III - testy, szkolenia


Testowanie systemu przez Klienta

Nasi testerzy wykonują liczne badania i próby służące wyeliminowaniu jakichkolwiek wad czy usterek w aplikacji finalnie dostarczonej Klientowi.

Szkolenie z obsługi aplikacji

Szkolenie dla pracowników bezpośrednio pracujących z systemem, co znacząco przyspiesza okres aklimatyzacji z nowym narzędziem oraz pozwala na natychmiastowe skorzystanie z jego dobrodziejstw.


Etap IV - e-marketing, opieka techniczna


Promocja serwisu

Etap nie mniej ważny od poprzednich faz wdrożenia systemu CMS FlexiWeb. Polega w głównej mierze na szeroko zakrojonych czynnościach marketingowych, polegających na stworzeniu w grupie docelowej użytkowników świadomości istnienia marki przy pomocy ciekawego serwisu internetowego, sklepu z niebanalną ofertą etc. W zakres tych działań wchodzi pozycjonowanie w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii reklamowych w internecie, prowadzenie kampanii e-PR.

Opieka techniczna

Nawet najlepsza i najnowocześniejsza aplikacja może posiadać nieprzewidywalne błędy. Każda nasza realizacja posiada gwarancję jakości - opieka techniczna i pomoc serwisowa.