Moduły systemu CMS FlexiWeb

Bezpłatne konsultacje

W każdej chwili możesz zamówić bezpłatne spotkanie z konsultantem, który doradzi w zakresie funkcjonalności serwisu www oraz udzieli szczegółowych informacji na temat możliwości systemu CMS FlexiWeb.

tel. 81 534 26 66
Napisz do nas

Zarządzanie treścią

Podstawowe moduły służące do zarządzania stroną. Umożliwiają tworzenie treści podstron o charakterze statycznym / informacyjnym.


Artykuły

Moduł artykuły to jeden z podstawowych modułów w systemie CMS FlexiWeb. Umożliwia wprowadzenie i segregację dowolnej ilości treści oraz zdjęć bez konieczności znajomości kodu HTML.

Unikalnym rozwiązaniem jest rozdzielenie wstępu artykułu od jego treści, którą dodatkowo można podzielić na części. Daje to możliwość dodawania wielu "treści", które rozumieć należy jako kolejne strony danego artykułu.

System pozwala na publikację artykułów, ale także na umieszczenie ich w strefie redaktora, do której dostęp posiada jedynie administrator zatwierdzający dany artykuł.

Moduł posiada także opcje zdefiniowanych formatów wyświetlania treści oraz zdjęć. Wybór odpowiedniego formatu odbywa się poprzez zaznaczenie odpowiedniej miniatury.

Moduł wspiera pozycjonowanie - umożliwia definiowanie odrębnych meta tagów dla każdej podstrony.

Dodatkowo moduł artykuły umożliwia aktywny podgląd danego artykułu oraz przypisywanie wielu plików do pobrania przy danej sekcji treści.